Sunway Bosphorus Suites

Το Sunway Bosphorus Suites Κωνσταντινούπολη με 8 δωμάτια απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Τέμενος Σουλεϊμανιγιέ και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Taksim-Έξοδος Gezi Parkı.

Το Sunway Bosphorus Suites προσφέρει αίθριο, μπαλκόνι και γκαρνταρόμπα, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για την άνεση των επισκεπτών στο κατάλυμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, σκουφάκια μπάνιου και πετσέτες. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και νιπτήρας.

Η κουζίνα του διαμερίσματος διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο για τη μέγιστη άνεση των επισκεπτών.

Το Μπλε Τζαμί απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το διαμέρισμα. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Μπορείτε επίσης να πάτε στο Παλάτι Ντολμά Μπαχτσέ που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ. Η στάση λεωφορείων Findikli είναι σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Sunway Bosphorus Suites Κωνσταντινούπολη
Stone Garden Apartment In The Heart Of The City
Τιμή μόνο για κινητά

Stone Garden Apartment In The Heart Of The City

6.0
Ευχάριστο 1 σχόλιο
185 μ από το κατάλυμα
USD 114 USD 103
ανά νύχτα
A Million Dollar View In The Heart Of The City
Τιμή μόνο για κινητά

A Million Dollar View In The Heart Of The City

8.6
Έξοχο 16 σχόλια
188 μ από το κατάλυμα
USD 590 USD 531
ανά νύχτα
A Million Dollar View Of The Bosporus And Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

A Million Dollar View Of The Bosporus And Balcony

9.8
Εξαιρετικό 17 σχόλια
205 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sultanahmet Tram Station
    2,7 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Αίθριο
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
    • Νεροχύτης στο δωμάτιο

    Συσκευές

    • LCD TV
    • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας00-169806
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Sunway Bosphorus Suites;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Sunway Bosphorus Suites περιλαμβάνουν Μπλε Τζαμί, Μινιατούρκ καθώς και Κωνσταντινούπολη.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Sunway Bosphorus Suites;
      Η διαμονή στο το Sunway Bosphorus Suites κοστίζει 56$.
    • Στο το Sunway Bosphorus Suites προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Sunway Bosphorus Suites περιλαμβάνουν Jash Istanbul και Kahvila Cafe και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΚωΝσταΝτιΝούποΛης Sabiha Gokcen
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sultanahmet Tram Station
    2,7 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Sunway Bosphorus Suites Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο